Jdi na obsah Jdi na menu
 


št'avnaté líčení hmmmmmmm

 

Šťavnaté líčení

Šťavnaté líčení 1
 
 

Buďte odvážná a žonglujte s nádhernými barvami této sezóny. Osvojte si jeden z těchto nápadů a buďte nadčasová! Už jen to, že je líčení inspirováno z rušných vírů měst mluví za sebe. Sebevědomí, elegance a šťavnatost, to je motto letošní sezóny.

Propojte trendy líčení s módou a buďte bezchybná. Tajemství průkopníků je nalézt ty nejlepší kosmetické vychytávky! Držte se zářivých barev a zazařte stejně jako ony!

Velký „boom“ letošní sezóny jsou odstíny duhy. Už to nejsou jenom barvy, nýbrž doplňky. Dejte svým očím důraz, hloubku barevnými odstíny. Prozkoumejte drogerii a neodcházejte, dokud nenajdete tu nejlepší barvu, která vás bude provázet v tomto flirtujícím období.


Líčení č.1: Jarní louka

Vylepšete svůj pohled pomocí zelené, která bude ústřední barvou v tomto líčení. Budete si připadat nadpozemsky krásná. Se světle zelenou probudíte dojem jemnosti a smyslnosti. Naopak tmavě zelená vás nahodí na párty vlnu. Použijte krémové nebo klasické (práškové) oční stíny. Pro zajištění dlouhotrvajícího efektu nezapomeňte použit oční bázi pod stíny. Vložte zeleň do vašeho života a propojte se s přírodou. Nechte jaro, aby probarvilo vaše dny a užívejte si vzhled pohádkové víly.


Líčení č.2: Korálový útes

Korálová se dostává do kurzu. Opět je hlavním vzorem matka příroda. Maskéři používají pastelové tóny (často i výraznější) a vytvářejí honosné dílo. Hyper-elegance je základem tohoto líčení. Korálová je ideálním přechodem mezi jemným a výraznějším líčením. Nanášení stínů závisí na tvaru vašich očí. Použijte své dovednosti a zachovejte bezchybné líčení nehledě na působení vnějších faktorů. Ať už prší, fouká, nebo je zataženo, vy budete zářit jako slunce.


Líčení č.3: Vzpomínka na levanduli

Není báječné si někdy zavzpomínat na Francii? Provence, ráj pro ženy, které svedla tajemná levandule. Probádejte všechny odstíny fialové, vyberte si tu, která vám sedne a svádějte! Teplé období přímo čeká na levandulovou. Tentokrát se nemusíte ohlížet na tvar očí. Nechte druhé, aby se ohlíželi za vámi!


Tečka za větou..

Tato líčení doplňte tvářenkou a leskem na rty v přirozené barvě. Nabudete tak vzhled jarní víly. Nečekejte, až vykouknou první paprsky slunce, oslňte jako první!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 27685
Měsíc: 250
Den: 7