Jdi na obsah Jdi na menu
 


kruhy pod očima fůůůj

Kruhy pod očima – jak se jich zbavit


Kruhy pod očima - jak se jich zbavit
 
 

Proč se nám objevují pod očima kruhy a proč kazí naši krásu? To bohužel nevíme. Snažíme se je proto alespoň potlačit, ale daří se nám to jen s malým účinkem. Kruhy pod očima nám přidávají léta a tím nám ubírají na mladistvém vzhledu a my nevíme, jak si s tím poradit. Vyskytují se jak u žen, tak u mužů bez ohledu na věk. Někdy se objevují i u dětí. Můžeme rozlišit dva typy tohoto problému: zbarvené kruhy a cévkaté. Příčinou vzniku prvních zmíněných je nahromadění tmavého pigmentu, který prosvítá skrz tenkou a citlivou pokožku spodního víčka. Druhým typem jsou cévní stíny spojené s cevními žilkami. Oba tyto druhy mohou být genetické, způsobené únavou, nedostatkem spánku, stresem nebo nesprávnou péčí o pokožku obličeje. Ale existují způsoby, jak je odstranit a zabránit jejich vzniku. V boji s kruhy nám může pomoci například změna životního stylu a stravování, používání krémů, pleťových masek či ošetření nabízená přímo v kosmetických salonech a lázních. Když chceme, aby naše tvář získala mladistvý vzhled, tak musíme vědět, jak na to, tedy jaký přípravek si vybrat a jak jej správně používat.

V dnešní době jsme v ustavičném běhu, jsme neustále vystavováni stresu, chybí nám odpočinek a zdravý spánek. To je jedna z příčin, proč se nám dělají stíny pod očima. Měli bychom pamatovat na to, že náš organismus potřebuje minimálně sedm hodin spánku. Proto bychom se podle toho měli snažit náš čas uspořádat. Pokud budeme odpočatí, budeme vypadat lépe a nevzhledné kruhy pod očima zmizí z naší tváře. Snažme se proto každou noc spát stanovený počet hodin. Tuto dobu bychom však neměli ani překračovat, protože by to pak mohlo mít na náš vzhled neblahý vliv.

Obvykle na celý obličej používáme jeden krém, ale zapomínáme na to, že pod očima bychom se měli mazat speciálním krémem. Tam je totiž pokožka velmi jemná a kdybychom ji mazali stejným krémem jako zbytek obličeje, mohlo by tak snadno dojít k jejímu podráždění. Proto bychom měli používat krémy určené na péči o oční okolí. Ty jsou totiž jemné, a pokud si vybereme správně, rozjasní naši pleť a kruhy pod očima tak budou méně viditelné nebo se nám podaří zbavit se jich úplně. Nápomocné nám mohou být i kosmetické salony nebo lázně. Jedním ze způsobů, jak se pokusit zbavit kruhů pod očima, je aplikace peelingu, který zlepší krevní oběh. Dále bychom měli používat přípravky určené ke zpevnění, hloubkové hydrataci a rozjasnění okolí očí. Obvykle jsou tyto přípravky obohaceny o látky, které přispívají k vyhlazení vrásek, takže pokud si takový přípravek vyberete, zbavíte se tak jeho užíváním dvou problémů najednou.

Pro to, aby nebyly vidět váčky či modřiny pod našima očima, tedy abychom vypadali odpočatě, zdravě a mladě, se snažme udělat vše možné. Nejprve si na to však musíme udělat čas a třeba zajít do kosmetického salonu nebo do nějakého lázeňského střediska, kde by nám měli s řešením tohoto problému pomoci. Každý den bychom tedy měli používat speciální krém a nezapomínejme ani na dostatek spánku. Když na naší tváři nebudou tmavé stíny, budeme vypadat o mnoho lépe. Naše tvář tak získá zpět svůj lesk, vitalitu a mladistvý vzhled a nebude vypadat unaveně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 27685
Měsíc: 250
Den: 7